Черговий Клуб сімейного лікаря

30 листопада на базі обласної клінічної лікарні відбувся черговий Клуб сімейного лікаря  «Імплементація міжнародних рекомендацій ЕРССА 2017 року в роботу сімейного лікаря», організований кафедрою кардіології НМАПО імені П.Л. Шупика за сприяння департаменту охорони здоров’я Івано-Франківської обласної державної адміністрації та Івано-Франківського національного медичного університету.  У заході взяли участь більше сотні кардіологів, терапевтів, сімейних лікарів з Прикарпаття.

Засідання Клубу розпочалося з вітальних слів декана медичного факультету ІФНМУ, заслуженого лікаря України, професора Романа Яцишина, начальника відділу організації медичної допомоги населенню ДОЗ ОДА Ліліани Сабадаш та завідувача кафедри кардіології НМАПО імені П.Л. Шупика, доктора медичних наук, професора Марини Долженко.

«Сьогодні, коли в Україні відбувається реформа галузі, дуже важливо підвищувати рівень знань сімейного лікаря з питання кардіології, адже найчастіше вони спілкуються з пацієнтами, коли ті скаржаться на біль у грудях, який найчастіше – ішемічна хвороба серця. Саме тому важливо, щоб сімейний лікар мав сучасні знання з цієї проблеми. Медицина вимагає безперервного процесу навчання. Дана форма післядипломної освіти є однією з провідних. Ми приїжджаємо до вас і привозимо нові знання, які ви зможете застосовувати в своїй роботі», - зазначила у своєму зверненні до присутніх Марина Долженко.

Під час заходу спеціалісти НМАПО імені П.Л. Шупика на чолі з завідувачем кафедри кардіології провели конференцію та  майстер-класи для присутніх, які вимагали від учасників не лише сприйняття інформації на слух, а й демонстрації власних знань. Тематика Клубу переважно стосувалася міжнародних рекомендацій з артеріальної гіпертензії, бронхіальної астми, ХОЗЛ та профілактики інсульту.

Організатори Клубу відзначають важливість цього сучасного короткотривалого виду безперервної медичної освіти. За їхніми словами, такий метод з метою підвищення фахової кваліфікації лікарів різних спеціальностей сприяє в подальшому покращенню лікувально-діагностичного процесу в закладах охорони здоров’я.

Під час кожного з майстер-класів розбиралися клінічні випадки. Учасники заходу мали можливість задавати питання та дискутувати. Партнери Клубу сімейного лікаря провели розіграш призів, які отримали лікарі, що правильно відповідали на питання.

По завершенню засідання лікарі відповіли на тестові завдання й отримали відповідні сертифікати.

Черговий Клуб сімейного лікаря