Поїздка робочої групи Івано-Франківської обласної клінічної лікарні в Обласну лікарню міста Ліберец (Чеська республіка)

Нещодавно відбулась робоча поїздка керівництва Івано-Франківської обласної клінічної лікарні в Обласну лікарню міста Ліберец (Чеська республіка).

До складу робочої групи увійшли головний лікар ОКЛ Остап Грищук, доцент кафедри загальної хірургії ІФНМУ, судинний хірург Олег Попадюк та лікар відділення ендокринології Оля Рудко.

«Робота щодо співпраці була налагоджена завдяки контактам з українською діаспорою у місті Ліберец, Чехія, зокрема Степаном Кіндратом. Слід відмітити, що керівництво лікарні міста Ліберец, генеральний директор Річард Лукаш та завідувач хірургічного центру Петер Громадка, з розумінням поставилось до бажанням наших лікарів отримати нові практичні знання у Європейській клініці та пішли нам на зустріч, запросили нас на переговори ізробили все для налагодження співпраці, за що їм велике спасибі - зазначив головний лікар ОКЛ Остап Грищук».

Серед найосновніших пунктів, які були погоджені, головний лікар називає стажування працівників обласної клінічної лікарні на робочому місці у обласній лікарні міста Ліберец, яка має більше 1000 ліжок, обладнана згідно стандартів Європейської медицини та застосовує сучасні методи лікування.

За домовленістю кожного місяця два спеціаліста ОКЛ будуть мати можливість пройти 30-ти денне стажування. Витрати на проїзд, та частково харчування і страхування бере на себе українська сторона. Проживання, часткове харчування і навчання забезпечує приймаюча сторона.

На сьогодні, як повідомив керівник закладу, проводиться подання кандидатур серед лікарів різних відділень ОКЛ і їх відбір для подальшого навчання у Чехії.

Крім того, уже декілька років наші лікарі проходять практичне навчання у місті Прага, Чеська республіка, а саме у Інституті експериментальної та клінічної медицини та у місті Краків, Польща, у клініці Яна Павла ІІ.