Головна

Стажування нефролога

Нещодавно на двотижневому стажуванні на базі клініки Інституту клінічної та експериментальної медицини, що у місті Прага, перебував завідувач відділення інтенсивної терапії екстракорпоральних методів детоксикації та гемодіалізу обласної клінічної лікарні Олег Легун.

Загалом навчання проходило у відділеннях анестезіології і реанімації та гемодіалізу. Ознайомився із анестезіологічним забезпеченням операцій з приводу трансплантації нирки та інших органів, післяопераційним веденням хворих із трансплантованими органами, підготовкою пацієнтів до пересадки нирки в умовах відділення гемодіалізу.

Спеціаліст ділиться враженнями від побаченого і додає, що під час стажування він  вивчав і сучасні методики проведення процедури гемодіафільтрації, тривалої гемофільтрації та плазмаферезу, апарату “штучна печінка” зокрема, і лікування ускладнень хронічної хвороби нирок у хворих, які лікуються методом програмованого та перитонеального гемодіалізу.

Також обласний нефролог відвідував лекції, які проводили провідні фахівці клініки.

Слід зауважити, що цього року завідувачу відділення нефрології Олегу Легуну також вдалось побувати і на Європейському з’їзді Асоціації нефрологів та трансплантологів, який проводився в Іспанії.      

Стажування нефролога
Стажування нефролога
Стажування нефролога
Стажування нефролога
Стажування нефролога