Головна

Урологія

Зав. відділенням - Гоцуляк Ярослав Васильович

Урологічне відділення розгорнуте на 35 ліжок, має у своїй структурі необхідні підрозділи які забезпечують його функціонування. Це операційний блок, палати, цистоскопічна, маніпуляційна, перев'язочна, кімната для лікарів та персоналу.

Відділення є базою кафедри урології Івано-Франківського національного медичного університету, яку очолює д.м.н. професор Зеляк Микола Володимирович. Тут проходять навчання студенти вузу, лікарі-інтерни, проходять повний об'єм спеціалізації та підвищення кваліфікації лікарі урологи та сімейні лікарі.

Окрім стаціонарної допомоги хворим, лікарі проводять згідно графіку прийом у консультативній поліклініці. Пацієнти можуть вибрати собі лікаря, отримати кваліфіковану консультацію, пройти, при потребі, курс стаціонарного лікування і в дальнішому знаходитися під спостереженням у вибраного спеціаліста.

Урологи відділення та працівники кафедри консультують також лікарів-урологів районних лікарень щодо складних клінічних випадків, проводять планово-консультативні виїзди в райони області та ургентні операції в ЦРЛ.

Лікарі відділення є членами Асоціації урологів Прикарпаття, проводять переривчисті курси, беруть участь у науково - практичних конференціях, навчаються у Європейській школі урологів, є авторами і співавторами багатьох наукових публікацій та статтей в медичних журналах.

У лікувально-діагностичному процесі користуємося "Галузевими стандартами" затвердженими МОЗ України. Проводяться сучасні лабораторні дослідження, рентгенологічні обстеження, ультразвукова діагностика.

Лікарі відділення володіють також великим об'ємом "відкритих операцій": пластичні і реконструктивні операції на сечостатевій системі, операції при каменях нирок, сечоводів, операції на сечовому міхурі та органах калитки.

У догляді за хворими, проведенні медичних процедур, операцій, велику участь приймає колектив медичних сестер, який відповідає сучасним вимогам знань та навиків. їх очолює старша медична сестра Рущак Наталя Михайлівна.