Головна

Загальна хіругія

Загальна хіругія

Зав. відділенням - Збирак Ігор Миколайович

Відділення гастрохірургії на 30 ліжок є базою кафедри Госпітальної хірургії (зав. Кафедрою проф. Шевчук І.М.) та кафедри хірургії факультету післядипломної освіти (зав. Кафедрою д.м.н. Ткачук О.Л.).

Завідуючий відділенням Збирак Ігор Миколайович - лікар вищо. Категорії, стаж роботи 32 роки. Також у відділенні працює головний хірург області - кандидат медичних наук Пилипчук Володимир Іванович.

На базі відділення функціонує панкреатологічний центр, куди круглодобово поступають хворі на гострий панкреатит з усієї області.

Впроваджуються нові методики лікування з використанням малоінвазивних втручань та сучасного медикаментозного лікування таких хворих. Панкреатичний центр тісно взаємодіє з відділенням хроніодіалізу та детоксикації. За матеріалами відділення, по гострому панкреатиту, захищено 2 докторські та 3 кандидатські дисертації, опубліковано 56 статей у фахових виданнях, також надруковано методичні рекомендації по лікуванню гострого панкреатиту. Отримано 3 патенти на винахід та 12 рац. пропозицій.

Відділення також є центром ендокринологічної хірургії області, де виконуються оперативні втручання на щитоподібній залозі, наднирниках та підшлунковій залозі. За рік у відділенні виконується біля тисячі оперативних втручань на органах черевної порожнини та ендокринної системи.

У відділенні виконуються всі види оперативних втручань на органах черевної порожнини включаючи панкреатодуоденальні резекції та реконструктивні операції по відновленню безперервності кишкового тракту.